Oslogruppen

Akershus, Buskerud og Østfold

Styret 2017/ 2018

 

Leder og sekretær:

Renate Alexandersen
Mobil:  456 06 648
renate.alexandersen@gmail.com

Nestleder:

Anne Linn Kvalsund
Mobil: 476 40 826
anne.linn.kvalsund@gmail.com
Beate Ellingsen AS

Kasserer:

Kathrine Langfeldt Wangsmo
Mobil: 952 49 435
kathrine@metropolis.no
Metropolis arkitektur & design as

 

Styremedlem:

Jeremy John Williams
Mobil: 414 84 832
jeremy.williams@oneroom.no
One room

 

 

Styremedlem:

Charlotte Lande Andersen 

Mobil: 454 45 861
clandeandersen@gmail.com
Cadi as

 

Styremedlem:

Birgitte Breimo
Mobil: 951 39 084
birgbrei@gmail.com
Beate Ellingsen AS

 

Styremedlem:

Else Abrahamsen
Mobil: 465 03 312
else.abrahamsen@me.com
Makers'Hub

 
Varamedlem: 

Hege Dedichen
Mobil: 450 13 011
hege.dedichen@kontur.as
Kontur AS, avd Ctrl+n

 
Varamedlem:
 
Lotte Sekkelsten Østby
Mobil: 916 27 698
ls.ostby@gmail.com
Zinc AS
 
 
 
Studentmedlem:
 
Emilie Marie Moestue
Mobil: 913 67 019
emiliemoestue@me.com

Høyskolen Kristiania
 
Studentmedlem:

Emma Staubo
Mobil: 992 13 265
emmastaubo@outlook.com
Kunsthøgskolen i Oslo

oslogruppen@nil.no

Kalender

Se flere kalenderhendelser

NIL'ere


v Annonse

BANNERANNOSER → Annonser her